Шофьори, пътуващи по автомагистрала "Тракия" в посока София тази сутрин, станаха свидетели на необичайна гледка, предаде Нова телевизия.
Товарен камион разсипал товара си - химически тоалетни, преди входа на столицата. Мобилните тоалетни кабинки са се стоварили в аварийната лента в района на отбивката за Равно поле.
Никоя от движещите се по автомагистралата коли не са били ударени от тоалетна в движение. За щастие няма и пострадали хора.
Шофьорът на камионетката веднага отбил и започнал да събира изпадналия си товар от шосето, отбелязва телевизията.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел