Край Ботунец дерайлира влак с 20 вагона

OFFNews 26 July 2022 в 18:53 1957 2
дерайлира
Товарен влак дерайлира край гара Ботунец.

Товарен влак дерайлира край гара Ботунец.

Той се е движил от Пловдив към гара Илиянци.

Композицията е била от 20 вагона, пълни с цимент. Дерайлирали са последните пет.

Няма пострадали хора при инцидента, съобщи бТВ.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    3010

    2

    Merc

    26.07 2022 в 21:36

    Браво Сашке !

    Преди ПП никога не са дерайлирали влакове , нали така ?

    И лично Транспортният министър в момента е виновен за хаоса в Железниците за последните 33 години.

    Харесвам начина ти на мислене. Честно.
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026