Крадци изнесли и ваната от дом в Исперих

OFFNews 24 November 2015 в 10:28 2036 0
Крадци изнесли и ваната от дом в Исперих

Крадци изнесли и вана при обир в частен дом в Исперих, съобщи МВР-Разград. 

Бандитите влезли в имота на 47-годишния С.К през нощта на 22 срещу 23 ноември с подправен ключ. Те откраднали два дамски златни пръстена, златно синджирче с кръст, хладилник, настолен компютър, вана и мебели.

Нанесените при кражбата щети възлизат на 9000 лева. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява