Лек автомобил се запали и изгоря на възловия столичен булевард "Цариградско шосе" следобед днес.
Колата е в локалното платно на булеварда, малко преди хотел "Плиска", съобщи БГНЕС.
Сигнал за инцидента е подаден в 15:50 часа. На място има пожарни и полиция. Огнеборците гасят пламъците.
Няма данни за пострадали.
Потребители публикуваха кадри с горящия автомобил в социалните мрежи.
"Много силен взрив беше, вече има пожарна и линейка", написа един от тях, цитиран от бТВ.
Заради великденските празници трафикът е интензивен, което предизвика огромно задръстване на бул. "Цариградско шосе".
От "Пътна полиция" заявиха, че предприемат засилени мерки за контрол по пътищата за Великден.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес