Лек автомобил се вряза в автобусна спирка в Пловдив тази сутрин. Няма пострадали, но материалните щети са големи.
Катастрофата е станала на кръстовището на ул. "Рая" с "Пещерско шосе", съобщава БНР.
По първоначална информация шофьорът изгубил управление над колата, качил се на бордюра и се забил в спирката. Вероятните причини са мокрите настилки заради силния дъжд и несъобразена скорост.
Шофьорът, както и неговите спътници не могли да обяснят как е станал ударът, предаде бТВ.
Минути преди катастрофата автобус качил чакащите на спирката пътници. На същия булевард в Пловдив тази сутрин са станали още три катастрофи.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол