Катастрофа е станала между два автомобила в района на столичната улица „Гурко” и булевард „Евлоги и Христо Георгиеви", съобщи БТА, като цитира СДВР.
Сигналът за инцидента е подаден около 6 часа тази сутрин.
При катастрофата едната кола се е врязала във входа на жилищна сграда.
По информация на Нова тв инцидентът е станал около 05:30 ч. при сблъсък между два автомобила. В единия са пътували 20-годишен мъж и приятелката му, която е леко пострадала. Колата им ударила автомобила на възрастна двойка, който се забил в блока.
Шофьорът, предизвикал инцидента, е дал положителна проба за алкохол. Дрегерът е показал под 1,2 промила, допълва Нова.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-7757
1
11.11 2022 в 14:57
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други