Кола е блъснала линейка с включен звуков и светлинен сигнал на столичния булевард „Ломско шосе“, съобщи bTV.
Линейката е транспортирала пациент в спешно състояние.
В инцидента са пострадали медицинската сестра, шофьорът на линейката и шофьорката на леката кола. Пациентът в линейката е невредим.
На мястото на произшествието са дошли още две линейки, за да закарат пациента и да прегледат пострадалите от катастрофата.
Сигналът за инцидента е получен малко след 12ч. на обяд.
Движението в района на катастрофата е било временно ограничено.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел