Тежкотоварен автомобил е блъснал човек на кръстовището на бул." Тодор Александров“ в посока „Люлин". Пешеходецът е загинал при тежкия инцидент, съобщиха от СДВР.
Кръстовището е блокирано, а движението е затруднено. Сигналът е получен в 10:15 часа.
Очевидци във Facebook споделят, че гледката при инцидента е била „ужасна“. Те също така твърдят, че жертвата е била жена на около 70 години.
Пробата на шофьора за алкохол е отрицателна.
Пътното платно на "Тодор Александров", в посока Люлин е затворено при кръстовището с бул. "Христо Ботев".

Снимка: фейсбук група "Катастрофи в София"


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел