Камион е блъснал и убил жена на пешеходна пътека в София, в района на Сточна гара - съобщи Нова тв, като се позова на информация от Спешна помощ и МВР.
Катастрофата е станала на ул. "Козлодуй" около 8:55 ч тази сутрин.
Загиналата е на видима възраст около 50 години.
Свидетели смятат, че шофьорът не я е видял.
"Аз спрях камиона, той не разбра, че е блъснал жената. Не караше с висока скорост. Имаше човек с количка, който е преминавал по същото време и шофьорът не е забелязал жената", разказва очевидка.
Сигналът е подал шофьорът на автомобила.
Екипът от пристигналата линейка само е констатирал смъртта.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен