46-годишен мъж е задържан за шофиране след употреба на алкохол в Силистра, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.
В понеделник следобед той е спрян за проверка от пътни полицаи, пред които представил книжка от чужбина. Пробата му с дрегер отчела 4.01 промила алкохол.
Мъжът е отказал да даде кръвна проба и е задържан в полицейския арест за 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
При друг случай 51-годишен мъж е установен да шофира след употреба на наркотици. С техническо средство е установено, че е седнал зад волана след употреба на кокаин. Водачът е дал кръвна проба, задържан е за срок до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел