Група младежи нападат случайни граждани на площад "Славейков" в столицата в малките часове на нощта. Това показват кадри в интернет пространството.
Директорът на СДВР Любомир Николов заяви, че тяхната самоличност е установена – става дума за три лица, чието задържане от полицията предстои.
Той посочи, че агресията е напълно непредизвикана.
Министърът на вътрешните работи Даниел Митов посочи, че в рамките на последния 1 месец над 4000 души са били извадени от анонимност от групите на локалите.
Той допълни, че бандите постепенно изчезват, те имат епизодични прояви, но полицията се справя с тях.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2030
4
05.07 2025 в 21:37
-280
3
05.07 2025 в 19:15
-1243
2
05.07 2025 в 18:06
-60
1
05.07 2025 в 17:44
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други