Минути преди 17 ч. днес е получен фалшив сигнал за бомба в НДК.
Наложи се журналистическите екипи да напуснат сградата за кратко.
Стандартни действия за проверка бяха предприети от полицията във връзка със злоумишленото обаждане, съобщават от пресцентъра на МВР.
Проверката приключи, нищо съмнително не е открито.
НДК продължава да функционира в нормален режим при засилени мерки за сигурност. Днешният сигнал не попречи на организацията и провеждането на планираната програма от календара на Българското председателство на Съвета на ЕС, съобщават от пресцентъра на НДК.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
29321
1
12.01 2018 в 18:18
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му