Евакуираха мол "Сердика" след сигнал за бомба

OFFNews 03 August 2014 в 15:49 4003 0
Мол

Снимка Миро Златев /Булфото

Заплашеният с бомба мол "Сердика"

Мол "Сердика" в София бе евакуиран след сигнал за поставено взривно устройство, съобщи БНР.

Около 14 ч. било получено обаждане на тел. 112. Детски глас съобщил, че има поставена бомба в сградата.

На място има екипи, които проверяват района.

Повече от 1 час нямаше достъп до търговския център.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026