Две момичета на 14 години са пострадали леко при инцидент с електрическа тротинетка в София, съобщи БНР.
Произшествието е станало снощи около 19 часа. Момичетата са управлявали тротинетката по тротоара на булевард "Черни връх" в столицата. Ударили са се в метален кол.
Трима са в тежко състояние след инциденти с тротинетки в Силистренско
Мястото е посетено от екип на полицията. Изяснява се дали електрическата тротинетка е под наем или е собственост на родителите на момичетата.
Дете е в критично състояние след падане от тротинетка
От няколко дни полицията провежда акция срещу рисковите водачи на електрически тротинетки и мотори в София. Вече има установени такива, а родителите им са извикани в полицията.
Мъж почина, след като падна от електрически скутер в София
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел