Двама служители на Районно управление на МВР-Разград тази сутрин, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Инцидентът е станал около 7.00 ч. на пътя Русе-Варна близо до Гецово. Полицейският автомобил „Опел Вектра“ се връщал от проверка на сигнал в село Осенец, в колата са били само двамата служители на реда – на 45 и на 30 години. В движение блокирало предно ляво колело на автомобила, той се завъртял на шосето и се озовал в нивата край пътя. Двамата мъже са на преглед в разградската болница, за да се установи дали имат счупвания, според първоначалната информация обаче са леко пострадали. Возилото е доста увредено вследствие на инцидента.
Предстои следовател да извърши оглед на местопроизшествието.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15925
1
16.06 2017 в 15:31
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага