Двама братя роми са нападнали медици в спешния център в Казанлък.
Инцидентът е станал около 17 часа днес, съобщи БГНЕС.
Двамата роми са били във видимо нетрезво състояние.
Те пристигнали в спешния център, защото един от братята получил бъбречна криза.
Възникнали пререкания с медиците и двамата братя ги нападнали с юмруци, чупили легла, врати и стъкла.
Пострадали са няколко души, сред които и шефът на спешното отделение д-р Апостол Терзиев.
Извиканите полицаи задържали един от братята. Другият се намира в спешното отделение.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
3
22.05 2016 в 13:47
18586
2
22.05 2016 в 11:25
Моето мнение пък е следното - в това отделение не може да не е имало 4-5 мъже поне. Та въпросът е защо и двамата нападатели не са в спешното, ако ме разбирате?
Това ми е непонятно, излиза че сме неспособни за нищо, дори и за респектиране на 2ма пияни....
Не е за коментар робската ни народопсихо(или психиатро?)логия..
69999
1
22.05 2016 в 00:06
Ей, как поне един радетел от ...бхк...не се весна тук да драсне някой ред, ей тъй за....цвят....ама как може да пишете, че били...“роми“......НЕ.....“ЕВРОРОМИ“ са.......
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му