Четирима непълнолетни българи са задържани за убийство в Германия, съобщава БНР. 13-годишно момче от България е предполагаемият убиец на бездомник на централната ЖП гара в Дортмунд. То е арестувано, причините се изясняват.
В четвъртък вечерта 31-годишен бездомник е влязъл в спор с четирима непълнолетни българи на пристанището в Дортмунд, който е завършил фатално.
13-годишно момче е намушкало с нож три пъти бездомника и след това с помощта на приятелите си са го бутнали в канала. Раненият е успял да излезе от водата, но е починал веднага след това. Той е от Полша. Децата не са го познавали. Преди убийството се стигнало до спор и обиди. Според свидетели четирите момчета били изключително агресивни.
Убийството обаче е било заснето от камерите на гарата. Децата са арестувани след няколко часа. Тъй като убиецът няма 14 години, той няма да бъде съден. Другите трима са на 14 и 15 години.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2878
6
07.04 2024 в 19:20
Особености на етноса.
5415
5
06.04 2024 в 22:29
24373
4
06.04 2024 в 19:58
точка
3833
3
06.04 2024 в 16:26
2100
2
06.04 2024 в 08:09
Сиреч- "дечица", не знаят к'во правят, ръгайки неколкократно някого с нож, и бутайки го агонизиращ да потъне в катала... така ли ?!
Тва ли е представата за справедливост и желязната логика на правосъдието ?!
Боже Годподи...
4025
1
06.04 2024 в 08:03
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк