22-годишно момиче се хвърли от 9-ия етаж в Пловдив

OFFNews 05 August 2016 в 10:26 4396 2
22-годишно момиче се хвърли от 9-ия етаж в Пловдив

22-годишно момиче е загинало, след като е скочило от деветия етаж на жилищна кооперация на бул. „Македония” в Пловдив, съобщават от пресцентъра на МВР, цитирани от "Фокус.

Сигналът за момиче в безпомощно състояние пред входа на жилищен комплекс на бул. „Македония” е подаден в 19:25 часа вчера.

То е починало на място в резултат на падането, като няма данни за насилствена смърт.

По случая има образувано досъдебно производство. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира