18-годишен арестант избяга от спешния център в Благоевград

OFFNews 01 November 2018 в 07:57 2230 0
18-годишен арестант избяга от спешния център в Благоевград

Снимка pixabay.com

18-годишен арестант е избягал от Спешния център в Благоевград, съобщи Нова тв.

Там го отвели двама полицаи за преглед, след като бил хванат с 0,6 грама марихуана. Младежът влязъл в тоалетната, успял да се провре през прозореца и скочил от двуметрова височина.

Тече акция по издирването му.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява