Актьорът Джерард Бътлър е с пленено сърце и то от българско куче. Това се разбра от негов пост във фейсбук.
Холивудската звезда написа в социалната мрежа:
"Благодарен съм за новото кученце в живота ми. Тя беше бездомна, докато аз снимах в планина в България. Открадна сърцето ми."
И публикува умилителна снимка с българското си кученце.

Напоследък Бътлър често-често идва у нас. През лятото той обяви, че ще снима в България екшъна "Код:ангел", в който освен главната роля той ще е и копродуцент.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
31665
4
23.11 2017 в 17:14
Дай им глупости, скандали, никол или гришо .
Преди време помня имаше дори и разследваща журналистика, сега нищо подобно .....
18392
3
23.11 2017 в 14:09
31665
2
23.11 2017 в 13:44
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци