Двама фенове са наръгани с нож, a десетки са ранени преди мача на Рейнджърс от Лига Европа срещу Осиек, който се игра вчера. Полицията в Шотландия съобщава за "мащабни нива на нарушение на реда".
Двамата ранени мъже са откарани в болница и са в стабилно състояние. "Този тип поведение на насилие не може да бъде толериран. Важно е да бъде съдействано на разследването", заяви пред БиБиСи инспектор Стивън Уолъс от полицията в Глазгоу.
Инцидентът е станал в близост до стадион "Айброкс", където Рейнджърс и хърватският Осиек играха срещата-реванш от втория квалификационен кръг в Лига Европа. Шотландците се класираха напред след 2:1 общ резултат.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
10300
1
03.08 2018 в 18:54
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци