Шестима души са задържани за кражба на кабели и метални части от две халета в столичния район "Подуене", съобщи МВР.
По време на преследването на групата от каруците към полицаите и автомобилите им летели метали, леко пострадал е един от униформените. Той е ранен в ръката, оказана му е медицинска помощ.
С оглед недопускане на разрастване на инцидента, униформените произвели два предупредителни изстрела във въздуха със стоп патрони. Част от пътуващата група успяла да избяга, задържани са шестима мъже и жени на възраст между 20 и 30 години, всички те са криминално проявени.
Единият от тях – с 95 криминалистични регистрации и осъждан, е пострадал, оказана му е медицинска помощ.
По случая е образувано досъдебно производство. Предприети са действия по издирването на останалите участници в престъплението.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17915
3
01.08 2017 в 18:37
20355
2
01.08 2017 в 15:16
18046
1
01.08 2017 в 14:14
100 000 души са потърпешви след проверката на МВР за полетите на Пеевски, твърдят от ДПС
Договорът с Боташ е замразен за 15 месеца след срещата на Радев с Ердоган
Кметът на Габрово иска от Радев спешни мерки заради етническо напрежение в града
Кои са петте най атрактивни мача на световни първенства (видео)
Започна делото срещу Ива от Кочани
Договорът с Боташ е замразен за 15 месеца след срещата на Радев с Ердоган
Мъж арестуван за пожара в Солун - колата му хвърлила искри