Двама мъже - на 29 и на 31 години, са задържани, след като обиждали и се опитали да се саморазправят с медицинския персонал в Спешното отделение към МБАЛ- Шумен, съобщиха от полицията.
Малко след 4:00 ч. охранителят на болницата подал сигнал, след като двамата влезли в отделението и започнали да блъскат по вратата на шокова зала, където медиците преглеждали техен познат.
Били предупредени, че нямат право да влизат вътре.
Мъжете отказали да напуснат и отправили обиди към персонала.
Задържани са за срок до 24 часа и са им съставени актове за дребно хулиганство.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен