60-годишна жена е починала, след като е паднала от 16-и етаж на жилищна сграда в София.
Инцидентът е станал тази нощ. Все още е са ясни причините за инцидента, съобщават от Спешна помощ.
Жената е била намерена от неин съсед. Полицията разследва какво се е случило.
В същото време снощи са подадени и много фалшиви сигнали за инциденти. Снощи на телефон 112 е постъпил сигнал момче, нахапано от мечка в Банкя. Оказало се, че става дума за млад мъж, който премръзнал в новогодишната нощ.
Повече от 600 души преминали през "Пирогов" в новогодишната нощ. При един от случаите се е наложила ампутация на пръстиот ръката на момче, което си играело с пиратки.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен