НАЧАЛО / Спорт
07 февруари 2017 в 13:32 893 0
Със страхотна игра Майкъл Уайт изненадващо отстрани четирикратния световен шампион Джон Хигинс с 4:3 в първия кръг на Световното Гран При в Престън.  Хигинс бе един от играчите в много добра форма в тази кампания, след к
06 февруари 2017 в 16:57 4555 1
Легендата на снукъра Рони О'Съливан излезе с остра публикация в блога си на страницата на Евроспорт, в която говори с болка за любимия си спорт, за двойния стандарт, на който е подложен от страна на световната федерация,
06 февруари 2017 в 01:18 902 1
Антъни Хамилтън победи с 9:6 фрейма Алистър Картър на финала на турнира "Мастърс" в Берлин и грабна първа ранкинг титла в 26-годишната си кариера на професионалист. 45-годишният британец, ще прибере и 80 000 евро от наградния ф
04 февруари 2017 в 15:30 1838 0
Англичанинът Мартин Гулд стана първият 1/2-финалист на ранкинг турнира "Мастърс" в Берлин, където преди година спечели първа титла в кариерата си. Негов съперник в събота следобед ще бъде Алистър Картър. Гулд стигна до г
02 февруари 2017 в 12:40 1949 0
Марк Кинг сензационно изхвърли звездата на снукъра Рони О'Съливан още на старта на турнира "Мастърс" в Берлин. Популярният в снукър средите у нас като Двойника на Светльо Витков англичанин постигна обрат в столицата на
01 февруари 2017 в 16:18 1926 2
Легендарният играч по снукър Джими Уайт "загря" с пожар преди участието си на турнира "Мастърс" в Берлин, който стартира днес. Огън е пламнал в дома на Уайт в лондонско предградие. Няма пострадали при инцидента, но е унищо
30 януари 2017 в 14:43 1297 1
Все още под въздействие на адреналина от спечелването на рекордната седма титла от турнира "Мастърс" в Лондон, легендарният играч на снукър Рони О'Съливан се зае с нов амбициозен проект. Той се включи в поредица на The Histor
23 януари 2017 в 08:37 1705 4
Рони О'Съливан победи Джо Пери с 10:7 фрейма в интригуващ финал на турнира "Мастърс" в Лондон и стана първият играч по снукър в света, спечелил седем трофея от най-претижната надпревара извън ранкинг системата. До този мом
22 януари 2017 в 10:29 2489 0
Джо Пери стигна финал срещу Рони О`Съливан на снукър турнира “Мастърс” в Лондон. Джентълмена се класира за големия сблъсък, след като направи страхотен обрат в двубоя си с Бари Хоукинс и се наложи с 6:5. В един момент от с
21 януари 2017 в 19:22 1093 1
Най-емблематичният играч по снукър на планетата Рони О'Съливан е само на победа от историческа седма титла от турнира "Мастърс" в Лондон. Англичанинът стигна до двубой за защита на титлата си, след като се справи с намир
21 януари 2017 в 12:51 2016 5
Джо Пери изненадващо разгроми с 6:1 фрейма китаеца Дин Дзюнхуей в 1/4-финален сблъсък на турнира "Мастърс" в Лондон и стигна до полуфиналите, където ще играе тази вечер от 21 часа с миналогодишния финалист Бари Хоукинс. В др
20 януари 2017 в 22:17 1885 2
Бари Хоукинс стигна отново полуфиналите на най-престижния турнир по снукър извън ранкинг системата - Мастърс. И то по какъв начин! Ястреба изхвърлисветовния шампион и актуален носител на титлата от Шампионата на Обеди
20 януари 2017 в 08:20 965 1
Марко Фу стана вторият полуфиналист на турнира “Мастърс” в Лондон. Играчът от Хонг Конг се разправи безапелационно със северноирландеца Марк Алън в сблъсъка помежду им от 1/4-финала. Той спечели с категоричното 6:2 като
19 януари 2017 в 19:05 2417 2
Рони О'Съливан се класира за полуфиналите на турнира "Мастърс" в Лондон, след като преодоля съпротивата на австралиеца Нийл Робъртсън в първия 1/4-финал от програмата на турнира с 6:3 фрейма. Двубоят в "Александра Палас" за
18 януари 2017 в 20:51 1271 1
Неописуем кик в решителния 11-и фрейм предопредели изхода от драмата между световния номер 1 Марк Селби и Марк Уилямс в 1 кръг на снукър Мастърс в Лондон, съобщава Спортал. Веселяка от Лестър се промуши до четвъртфиналите
18 януари 2017 в 11:11 848 0
Най-добрият играч по снукър на Хонг Конг Марко Фу затвърди отличната си форма, която демонстрира при победата си на "Скотиш Оупън", след като обърна Джъд Тръмп от 0:3 до 6:5 фрейма във вълнуващ мач от първия кръг на "Мастърс"-
17 януари 2017 в 01:31 716 0
Марк Алън и Джо Пери станаха поредните двама 1/4-финалисти на турнира по снукър "Мастърс" в Лондон. Северноирландецът победи Джон Хигинс в страхотен сблъсък от първия кръг с 6:5 фрейма. Срещата бе изключително равностойна
16 януари 2017 в 17:03 1605 0
Най-добрият китайски играч по снукър Дин Дзинхюей постигна първа победа на престижния турнир "Мастърс" от 6 години насам. Той победи дебютанта Кайрън Уилсън с 6-3 фрейма в първия кръг в лондонската зала "Александра Палас".
15 януари 2017 в 22:12 1117 1
С драматична победа с 6:5 фрейма над китаеца Уенбо Лян стартира защитата на титлата си от турнира "Мастърс" в Лондон най-популярният играч по снукър в света Рони О'Съливан. Лян пропусна златна възможност да детронира шамп
14 януари 2017 в 18:35 2707 0
Асът на снукъра Рони О'Съливан обяви намерение да влезе в политиката. Той го обяви часове преди да стартира  защитата на титлата си от турнира "Мастърс" в Лондон. Надпреварата започва утре в "Александра Палас" в английск