Най-голямата звезда в снукъра Рони О'Съливан се отказа от участие в поредното издание на британския "ВИП Брадър", което стартира днес.
Няколко часа преди официалното влизане на съквартирантите в Къщата той пожела успех на един от участниците и изрази надежда да "ги избие до един".
Спекулации за участие на Рони в популярния риалити формат има от години, а надеждите на феновете, че именно тази година ще го видят бяха подхранени от самия него в средата на декември.
"Винаги съм харесвал Биг Брадър. Ако продуцентите слушат, нека знаят, че аз съм техния човек", каза британецът в интервю за Стийв Дейвис.
Във формата ще се появят вече участвали в риалитито, както и нови лица като Бианка Гаскойн, сексапилната дъщеря на легендата Пол Гаскойн. Зрителите ще видят и поппевицата Кати Прайс, която изключително известна.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Радев: ''Литаско'' поиска среща след ветото ми за санкциите срещу Алекперов
Радев: ''Литаско'' поиска среща след ветото ми за санкциите срещу Алекперов
Роднина, милиционер, роднина, милиционер: Новият шеф на НДК е съпруга на зам.-шеф на НС
Горещата вълна в Европа взе над 1480 жертви в Нидерландия и Франция