
Димитър Петров е определен за председател на Комисията по прозрачност по Закона за лекарствените продукти в хуманната медицина
Правителството прие решение за промени в състава на Комисията по прозрачност по Закона за лекарствените продукти в хуманната медицина. На мястото на д-р Бойко Пенков като председател на Комисията е определен д-р Димитър Петров.
Доктор Петров е завършил Висшия медицински институт - гр. Варна. Има придобита медицинска специалност „Вътрешни болести”, както и придобита квалификация „Здравен мениджмънт”.
Работил е като лекар-ординатор и впоследствие завеждащ вътрешно отделение в „Обединена районна болница – Търговище” (понастоящем МБАЛ „Търговище” АД).
Бил е народен представител в 38-то Народно събрание на Република България. Доктор Петров е заемал ръководни длъжности в Националната здравноосигурителна каса, включително е бил управител на институцията.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Правителството преговаря за закупуване на антидрон системи
Младенов: Отхвърленият от Нетаняху план е единственият път, по който трябва да се върви
Москва похвали поведението на Радев
Правителството преговаря за закупуване на антидрон системи