Втора жена е с усложнения след инжектиран ботокс

OFFNews 31 January 2025 в 18:28 3378 4
пирогов

Снимка БГНЕС/Михаела Катеринска

Спешна помощ, Пирогов

Втора жена е със симптоми на ботулизъм и е постъпила в "Пирогов", предаде бТВ.

Тя е била на разкрасителна процедура в същото козметично студио, след което и друга жена беше приета в многопрофилната болница.

Началникът на Клиниката по нервни болести на „Пирогов“ доц. Мария Димитрова поясни, че пациентката е била с инжектиран ботулинов токсин на лицето с козметична цел, поставен на 8 януари. След обстойни изследвания лекарите поставят диагноза „ятрогенен ботулизъм“.

Втората пациентка е с по-леки симптоми.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    3935

    3

    Constanza

    31.01 2025 в 23:21

    Няма значение дали трябва или не трябва да се правят такива процедури. Важното е, когато такава услуга се предлага, да бъде безопасна.
    Да бяха направили една проверка във въпросния салон.

    2030

    2

    baba Yaga

    31.01 2025 в 20:15

    Комплекс за малоценност, няма как да си го причиня, младостта е до време хубостта, е до края в очите на обичащите те хора.

    24373

    1

    dolivo

    31.01 2025 в 20:14

    не е хубаво да казвам "хак да и е" щото ще ми проличи мнението към боцкащи се кифли

    инак съм добър човек

     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026