Пациентка на ВМА дари част от социалната си помощ на лекарите от първа линия. Трогателният жест беше съобщен от проф. Венцислав Мутафчийски.
“Получавам месечна „социална помощ” от 54 лева. От тях изпращам 25 лева за медицинския персонал на първа линия срещу COVID-19 във ВМА. С благодарност се прекланям пред техния подвиг", пише Елена Николова от София.
В писмото си Елена разказва, че през 2014 г. е била лекувана от тежко заболяване в Клиниката по белодробни болести, където неин лекар е била д-р Енчева, а в продължение на 10 години е била под грижите на ендокринолога д-р Попов.
"Този жест ме трогна изключително. Дълбока благодарност към г-жа Елена Николова, която днес празнува имен ден. Да е жива и здрава", заяви по време на брифинга на Националния оперативния щаб генерал-майор проф. Венцислав Мутафчийски.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец