Пациент е транспортиран със самолет "Спартан" от София до Хамбург, съобщиха от Министерството на отбраната.
Екипаж от 16-та транспортна авиобаза във Враждебна е задействан днес. Полетът е от София до Хамбург и обратно. На борда има и медицински екип.
Самолетът е излетял в 10:46 ч. от летище София и е кацнал на летището в Хамбург в 14:26 ч. Командир на екипажа е капитан Евгени Златанов, помощник-командир е капитан Дичко Узунов, борден инженер - капитан Андрей Андреев и технически сътрудник - старши сержант Димитринка Влахлийска.
Военнослужещите от транспортната авиобаза осигуряват медицинския транспорт по заявка на Министерството на здравеопазването и с разрешение от началника на отбраната.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел