Лекарка от Спешна помощ – Козлодуй е заловена с 2,89 промила алкохол по време на работа, съобщи "Фокус".
Сигналът е подаден снощи малко след полунощ от жител на село Бутан.
Той се оплаквал, че дежурният лекар на смяна в спешния център е във видимо нетрезво състояние. На мястото е изпратен полицейски екип, който е извършил проба на 43-годишната лекарка. Дрегерът отчел 2.89 промила.
Уведомено е ръководството на здравното заведение.
Пред в. "Конкурент" директорът на Спешния център във Враца д-р Галина Лещарска заяви, че по случая е започнало вътрешно разследване и ще има реакция. По думите ѝ това ще стане, след като се разгледат и установят всички факти.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец