Две жени с коронавирус родиха здрави бебета в Пазарджик, предаде бТВ.
Едната вече е изписана от болницата, а състоянието на другата вече е стабилно и очаква скоро да се прибере у дома.
Бебетата са момченце и момиченце и са напълно здрави.
Едната от родилките е постъпила в болницата в тежко състояние – с хипертония, която не се е повлиявала от медикаменти. За да спасят и нея, и детето, на лекарите им се е наложило да направят секцио. Ражда се напълно здраво момиченце, но родилката получава гърчове. Екип от реаниматори, кардиолози и акушер-гинеколози се борят денонощно за живота на жената.
Майката има още едно дете и се надява в понеделник да бъде изписана от болницата.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол