Ексклузивно Пишем историята. Днешният протест е по-голям дори и от предишния (видео, хронология, снимки)

Капризното време в Лондон отново отложи мача на Григор

OFFNews 19 юни 2019 в 22:21 1880 0
Капризното време в Лондон отново отложи мача на Григор

Капризите на времето в английската столица Лондон отново не позволиха нормалното провеждане на мачовете от турнира на трева в Куинс.

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров за втори пореден ден не успя да изиграе мача си от първия кръг срещу канадеца Феликс Оже-Алиасим.

Двубоят на българина и канадеца първоначално беше насрочен за номер 4 на централния корт вчера, после стана ясно, че няма да се играе тенис във вторник заради непрестанния дъжд.

Днес Димитров бе също поставен за последен двубой на най-голямото съоръжение в Куинс, като програмата започна в 14 наше време, само че към 16 заваля отново дъжд.

В 20 часа мачовете бяха подновени, а двубоят на Григор насрочен като последен за корт №1 и се очакваше да започне в 21,50 часа, но заради прогнозите за дъжд организаторите го преместиха за четвъртък.

Утре мачовете ще започнат в 13,00 часа българско време, като програмата предстои да бъде изготвена.

Виж още за:
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Протестът в София срещу правителството блокира Орлов мост и Цариградско шосе