Най-добрият ни тенисист Григор Димитров, се отказа от участие в 1/8-финалната си среща в турнира от Големия шлем "Уимбълдън" срещу световния номер 5 при мъжете Даниил Медведев.
33-годишният българин получи неприятна контузия в шестия гейм на първия сет и поиска медицински таймаут. Димитров стисна зъби и опита да продължи, но след нови два спечелени гейма за Медведев, родният ни талант взе решение да прекрати участието си.
Двубоят в Лондон започна чудесно за най-добрата ни ракета. Българинът поведе с 3:0 гейма, но след това Медведев върна пробива и взе свое подаване преди въпросния инцидент с подхлъзването да опорочи един от най-чаканите мачове в турнира.
Съперник на Медведев в следващия кръг ще бъде световния номер едно Яник Синер от Италия.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел