Григор Димитров се изкачи с две позиция в световната ранглиста на АТП, която беше оповестена тази сутрин.
Най-добрият български тенисист вече заема 19-о място, тъй като загуби от актива си само 45 точки. Той изпревари испанеца Роберто Баутиста-Агут и канадеца Денис Шаповалов.
Втората ракета на България Димитър Кузманов също се изкачи с две места и вече заема 171-а позиция с актив от 310 точки - рекорд за него.
Въпреки триумфа си на "Уимбълдън" Новак Джокович падна до 7-о място в ранглистата, след като загуби 2000 точки. Първи остава руснакът Даниил Медведев, следван от Александър Зверев от Германия.
Рафаел Надал се изкачи до Топ 3. В Топ 10 влезе италианецът Яник Синер, който измести от там поляка Хуберт Хуркач.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец