Най-добрият ни тенисист Григор Димитров демонстрира отлично настроение след успеха си над американеца Макензи Макдоналд със 7:6 (6), 6:2 във втория кръг на тенис турнира във Вашингтон на твърди кортове от сериите АТП 500.
"Вече не съм младо пиле", заяви през смях българинът на корта след победата си.
"Това поставя нещата в друга перспектива за мен. Сега мога да се фокусирам повече върху себе си и върху нещата, които мога да подобря на корта. Имам също много добър отбор и всеки прави това, което трябва", бяха думите на Димитров.
На осминафиналите на турнира във Вашингтон той ще играе срещу финландеца Емил Руусувуори, като двамата са се срещали два пъти до момента и победата е неизменно за Григор Димитров.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен