40-годишната жена, която помете и уби полицай с джипа си в Пловдив, остава в ареста за още 72 часа.
Вчера следобед на бул. "Санкт Петербург" 36-годишният полицай дал знак, за да спре автомобил, но движилият се зад него джип е направил рязка маневра вдясно и ударил полицая. Той е загинал на място, уточняват от пресцентъра на МВР.
Колегите на загиналия полицай, баща на две малки деца, започнаха кампания в социалните мрежи за подпомагане на семейството му.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
48260
2
14.05 2017 в 16:48
Лично аз искам на негово място в следвствения арест да влезе съдията, който го пусна и да може и да е несправедливо, но да съдят него за деянието на турчина!
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден