След побой над детето и бившата си жена бабаит изсъскал: Ще те очистя!

OFFNews 14 November 2024 в 13:57 2618 2
Побой

Снимка Интернет

Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 42-годишен мъж, нанесъл телесни повреди на сина и бившата си жена и й се заканил с убийство.

Инцидентът е отпреди два дни, когато бабаитът ударил непълнолетния си син в ухото и мишницата, като му причинил лека телесна повреда.

Ден по-късно в столично заведение нападнал бившата си жена и я ударил в областта на ухото.

Това му се сторило недостатъчно и той й изсъскал: "Излизай отвън, ще те очистя!", което предизвикало основателен страх у жената.

Деянията са извършени в условията на домашно насилие.

По случая е образувано досъдебно производство, а наказанието за това престъпление е затвор.

Побойникът е задържан за до 72 часа, но предстои да се внесе искане за постоянен арест.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    2030

    2

    baba Yaga

    14.11 2024 в 21:35

    Смелост липсва на българите, един баща, майка, брат или сестра да пребит бабата за назидание, око за око, зъб за зъб.

    24373

    1

    dolivo

    14.11 2024 в 19:27

    ехе, бабаит
     
    X

    Българското оръжие за Украйна