Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 42-годишен мъж, нанесъл телесни повреди на сина и бившата си жена и й се заканил с убийство.
Инцидентът е отпреди два дни, когато бабаитът ударил непълнолетния си син в ухото и мишницата, като му причинил лека телесна повреда.
Ден по-късно в столично заведение нападнал бившата си жена и я ударил в областта на ухото.
Това му се сторило недостатъчно и той й изсъскал: "Излизай отвън, ще те очистя!", което предизвикало основателен страх у жената.
Деянията са извършени в условията на домашно насилие.
По случая е образувано досъдебно производство, а наказанието за това престъпление е затвор.
Побойникът е задържан за до 72 часа, но предстои да се внесе искане за постоянен арест.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2030
2
14.11 2024 в 21:35
24373
1
14.11 2024 в 19:27
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии