Откриха прегазено тяло на магистрала "Струма"

OFFNews 14 March 2017 в 16:06 2985 0
Откриха прегазено тяло на магистрала

Апелативната прокуратура в София разследва инцидент, при който е убит човек на магистрала "Струма". Засега извършителят и жертвата на инцидента не са идентифицирани, съобщават от държавното обвинение.

Според проверката в ранните часове на 13 март 2017 г., на автомагистрала „Струма“, край с. Старо село, в посока София-Благоевград, е била извършена катастрофа, при която е загинал един човек. 

По случая е образувано досъдебно производство, ръководено от Окръжна прокуратура – Перник. Работи се по различни версии. Издирват се автомобили, участници в инцидента.

От извършената аутопсия на трупа са установени множество прегазвания. Предстои разпознаване на пострадалото лице.
Продължават действия за установяване на извършителя на тежкото деяние.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява