За трети път Кристиан Николов, който предизвика катастрофата със загиналия журналист Милен Цветков, поиска да бъде пуснат на свобода. На съдебните заседания до момента той твърди, че иска да продължи образованието си в Германия.
Софийският градски съд ще разгледа мярката му в понеделник, 2 ноември, от 13:30 часа. Заради невъзможността да бъдат спазени всички противоепидемични мерки в залата ще бъдат допуснати само страните. Заседанието ще се излъчва във фейсбук групата "Съдебни новини".
Преди две седмици приключи предявяването на материалите по разследването. Адвокатите на наследниците на Милен Цветков не са направили искане за събиране на още доказателства.
Според източници на БНТ обаче множество искания са направени от защитата на обвиняемия Кристиан Николов. Ако прокуратурата отхвърли тези искания, следва внасяне на обвинителен акт.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
5894
1
29.10 2020 в 15:29
Сръбската петролна компания НИС е била освободена от американските санкции
Желязков: През април пак ще искаме дерогация
Правителството предложи Румен Спецов за особен управител на Лукойл
Дават ваучери по 20 000 лв. за саниране на къща
Бонев: Хората, които не живеят в центъра, ще паркират по-скъпо и по-трудно