Отстранената кметица на "Младост" Десислава Иванчева и заместничката й Биляна Петрова излизат под "домашен арест" от килиите на столичната ул. "Майор Векилски". Първо обаче те ще бъдат откарани с кола в 7-мо районно управление на МВР.
Това съобщи Ирен Савова, адвокат на Петрова. Третият подсъдим Петко Дюлгеров вече е откаран към районното. Тримата ще бъдат освободени оттам, посочи Савова.
Пред ареста е майката на Иванчева, както и граждани, защитници на двете жени.
Двете подсъдими напускат ареста след над 8 месеца задържане - от 17 април, когато бяха зрелищно арестувани с белязани пари в центъра на София.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец