Двама мъже - на 40 и 43 години, са задържани в София при специализирана полицейска операцията на отдел "Наркотици" в ГДБОП на 7 септември, съобщиха от прокуратурата.
Иззети са около 2 кг марихуана, половин пресовка хероин (към 0,400 кг), близо 1,5 кг таблетки, представляващи амфетаминови производни и около 0,100 кг кокаин.
В жилището на единия от задържаните са открити марихуана, хероин и кокаин, както и около 35 000 лева, а два вида таблетки и марихуана – в апартамент на другия мъж.
Предстои Софийската градска прокуратура да внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража".
Разследването по случая продължава.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел