Алжирец е привлечен като обвиняем заради закана за убийство на охранители в магазин.
Драмата се разиграла преди два дни около 14 часа, когато алжирецът влязъл в магазин на централния столичен булевард "Княгиня Мария-Луиза". Взел си от топлия щанд за закуски понички, баничка и кроасани и ги изял.
После си тръгнал, без да плати. Бил настигнат от двама охранители, които го помолили да си плати сметката.
Обвиняемият отказал, извадил нож и казал на мъжа и жената, че ще ги убие.
По случая е образувано досъдебно производство. М.А. е осъждан и няма трайно регистриран адрес за пребиваване на територията на България. Предвид възможността да се укрие или да извърши друго престъпление е задържан за срок до 72 часа. Предстои да бъде внесено искане в съда за разглеждане на дело за постоянен арест.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2100
1
28.11 2023 в 16:51
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други