Земетресение бе усетено в северната част на Токио, разлюлявайки сгради в японската столица, предаде Асошиейтед прес.
Засега няма информация за ранени или щети и няма опасност от цунами.
Земетресението с магнитуд 4,6 по Рихтер е било регистрирано около 19:30 ч. (местно време) на дълбочина 49,9 километра в префектура Ибараки по данни на Геофизическия институт на САЩ. Епицентърът е бил на 43 километра северно от Токио.
Бедствието е регистрирано ден след като земетресение с магнитуд 6,4 разтърси Южен Тайван и разруши 17-етажна жилищна сграда в град Тайнан. След труса в Тайван над 20 души са загинали, а поне 130 са в неизвестност.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни