
След завръщането си от руски плен ротният командир в батальон "Азов" Лев Пашко (Хорус) предложи брак на приятелката си.
Това съобщи тя в Twitter. Лев официално ми предложи брак, за първи път го направи в Telegram, когато защитаваше Мариупол, отбеляза момичето, цитирано от УНИАН. Тя допълва, че е получила красив пръстен с диамант.
Лейтенант Лев Пашко е на 22 години, в редиците на Азов е от 2017 година.
"Той е опитен лидер, изпълнява успешно поставените задачи и безмилостно унищожава врага. С постоянство и смелост той вдъхновява братята си да побеждават в привидно безнадеждни ситуации", отбелязва Националната гвардия.
"Хорус" беше командир на батальона и по време на пробива към "Азовстал" и преведе бойците през отбранителната линия на противника. Той е заловен заедно с целия гарнизон на Мариупол.
Лев «Хорус» Пашко, у23 роки командував батальйоном у Маріуполі. При прориві на Азовсталь провів батальйон через лінію оборони супротивника, на завод зайшов останнім і отримав поранення.повернутий з частиною Азовців додому.
— Elena???????????? (@61_elena) September 24, 2022
Сьогодні він зробив пропозицію своїй дівчині.???????? pic.twitter.com/n7YwmKWtK6
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Минал Заминал
Овчаров: Лукойл трябва да бъде изгонен, за да има американска база край Росенец
cepcem
Дийпфейк с Радев кани да инвестирате в Лукойл срещу 6000 лв. ''пасивен месечен доход''
edin slep
Помолиха Путин да се кандидатира пак за президент, той прие
edin slep
Шмайзерът пада до месец, демонтират фигурите от МОЧА