Президентът на Сърбия Александър Вучич заяви по време на посещение в град Лесковац, където инспектира строителството на стадион в града, че е загрижен да не се стигне до саботаж на "Турски поток", съобщава вестник "Политика".
Направихме, каквото можахме - що се отнася до храната и енергийните източници. Само да не се случи някакъв саботаж, някаква диверсия на "Турски поток", други проблеми не виждам да може да имаме, каза Вучич.
Той обясни, че се тревожи да няма саботаж под водата като в Северно море.
Вучич напомни, че руският президент Путин е заявил, че е имало опити за саботаж на "Турски поток".
Сръбският президент обяви в началото на седмицата, че страната ще увеличи охраната на своя участък от "Турски поток".


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-2427
8
23.10 2022 в 02:08
-1243
7
22.10 2022 в 19:11
3352
6
22.10 2022 в 14:25
Дано Щатите спретнат едно саботажче на тази вражеска инфраструктура. Малко й трябва, особено на наша територия.
Всичко, което е зле за раССия и сръбските боклуци е добре за нас - българите.
4330
5
22.10 2022 в 13:28
-7757
4
22.10 2022 в 13:14
16112
3
22.10 2022 в 12:51
1505
2
22.10 2022 в 12:39
6675
1
22.10 2022 в 10:44
Всъщност руски газ повече от 20% от европейското потребление няма да се купува. Второ южният маршрут ще минава през Гърция, защото е по-близо до средиземноморското находище.
Руснаците тези приказки за газовия хъб ги шупнаха и на Борисов, и той повтаряше като папагал, но ни спряха газа и хъб няма. Сега баламосват Ердоган със същите приказки.
Лошото е, че като едното нищо рушляците може да опитат да ни натопят, когато гръмнат Руско-турския паток.
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк