В Ню Йорк издигнаха коледното дърво

OFFNews 15 November 2020 в 22:57 2402 1
В Ню Йорк издигнаха коледното дърво

Снимка Архив

В Ню Йорк вече е открит празничният сезон - пред сградата на известния "Рокфелер център" беше издигнато коледно дърво, съобщи БНТ.

Работници внимателно положиха 23-метровия Норвежки смърч в специално изграден постамент.

Церемонията по запалването на светлините на 11-тонната елха е планирана за 2 декември.

Обикновено събитието привлича стотици жители и гости на Ню Йорк. Тази година обаче заради пандемията то ще бъде предавано по телевизия NBC, чиято централа се намира наблизо.

По време на празничния сезон все пак желаещите ще могат да се порадват на Коледното дръвче, което ще бъде украсено с хиляди лампички и с традиционна звезда на върха.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    9712

    1

    tough

    16.11 2020 в 08:22

    Абе Коледа не беше ли в края на декември, или съединените американци празнуват по техния си календар?