Трима убити и петима ранени при стрелба в ресторант в САЩ

OFFNews 05 May 2025 в 16:25 2465 0
Пистолет

Снимка GettyImages

Оръжие

Трима души бяха убити, а петима са ранени, при стрелбата в ресторант в САЩ, предаде Асошиейтед прес.

Към 19:45 ч. вчера (5:45 ч. българско време днес) полицията в Глендейл, предградие на Финикс, в югозападния щат Аризона, е получила сигнал за изстрели в ресторант "Ел Камарон хиганте", съобщи нейният служител Морони Мендес.

"Имало е много хора. Всеки, който има информация, моля да се отзове и да ни я предостави, защото, както съвсем неотдавна заявихме, има трима мъртви. Искаме да сме сигурни, че ще проведем пълно и задълбочено разследване и че ще има справедливост за жертвите", каза Мендес.

Полицията смята, че не е стрелял само един човек. Разследващите не са задържали заподозрян, но разпитват много хора.

Случайният минувач Лупе Родригес разказа, че е избягал на безопасно място, предава БТА. Той заяви, че е бил разтърсен от видяното, но е благодарен, че той и приятелите му са оцелели.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две