Ексклузивно Автобус на градския транспорт в София скъса мантинела и препречи ''Цариградско шосе'' (снимки, допълнена)

Тръмп ще се срещне с венецуелската опозиционна лидерка Мария Корина Мачадо

OFFNews 12 януари 2026 в 21:49 1133 5
Венецуелската опоционна лидерка Мария Корина Мачадо. (AP Photo/Ariana Cubillos)

Снимка AP Photo/Ariana Cubillos/БТА

Венецуелската опоционна лидерка Мария Корина Мачадо

Президентът на САЩ Доналд Тръмп ще се срещне с венецуелската опозиционна лидерка Мария Корина Мачадо, носител на Нобеловата награда за мир, която той искаше да спечели в четвъртък тази седмица, съобщи Белият дом, предаде Ройтерс.

Неотдавна Тръмп отхвърли идеята за сътрудничество с лидерката на опозицията във Венецуела, тъй като "тя не се ползва с подкрепа и уважение в страната си".

Пред телевизия "Фокс Нюз" миналата седмица обаче американският президент каза, че Мачадо ще бъде във Вашингтон тази седмица и той ще се срещне с нея.

Следете новините ни в :
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

6794

5

GB

13.01 2026 в 13:51

Нобеловият комитет разочарова Тръмпутлер като обяви, че наградата за мир не може да се преотстъпва.

2878

4

Johnny B Goode

13.01 2026 в 12:03

Алфа, мислех че си с по-добро чувство за хумор.

7450

3

alfakentavur

13.01 2026 в 08:46

Джони, наградата не е просто пари. Наградата е преди всичко медал и сертификат. Парите са премия към наградата.
Можеш да преотстъпиш наградата си на някого, без да му преотстъпваш и премията. А можеш и двете, разбира се.

3095

2

helper68

13.01 2026 в 04:38

Ще и вземе Нобела май.. :))))

2878

1

Johnny B Goode

12.01 2026 в 23:04

Сериозно е решил да и вземе наградата. Само 1.1 милион долара, ама този нищо не изпуска
 
X

Николай Ненчев: Радев е страхливец!