Тръмп към републиканците: Ако не спечелите изборите, ме чака импичмънт

OFFNews 06 January 2026 в 20:41 8079 11
Тръмп
Доналд Тръмп.

Американският президент Доналд Тръмп заяви, че републиканците трябва да спечелят междинните избори или в противен случай демократите ще го свалят с импийчмънт, предаде Ройтерс.

"Трябва да спечелите междинните избори, защото ако не го направите, просто ще се случи това, че те ще намерят причина да ме подложат на импийчмънт", каза Тръмп на съвещание с конгресмени републиканци.

Той добави:

"Ще ме свалят с импийчмънт".

Политиката на Тръмп ще бъде във фокуса на междинните избори в САЩ през ноември, когато ще бъдат попълнени всички места в Камарата на представителите и една трета от местата в Сената, посочва Ройтерс, цитирана от БТА.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    4010

    11

    Gadina

    07.01 2026 в 10:14

    Как само импийчмънт?
    Затвор и електрически стол.
    Не знам дали САЩ някога са имали по-некадърен президент, но по-гнусен - никога.

    -1243

    10

    Октим

    07.01 2026 в 07:22

    Хайде от гнусната ти уста в Божиите уши! Че и импийчмънт ти е малко, боклуко долен!

    2878

    9

    Johnny B Goode

    06.01 2026 в 22:40

    Катран и перушина е по-вероятната опция.

    7243

    8

    Пакоджет

    06.01 2026 в 22:32

    Егати ефемизма за бесилка. И в двата случая ще е това!

    3935

    7

    Constanza

    06.01 2026 в 22:16

    Niko Kolev,

    Не беше ли казал, че той разпределя порциите?

    4005

    6

    Niko Kolev

    06.01 2026 в 22:08

    Все едно слушаме Доган преди изборите в 2009.

    "Властта е в моите ръце! Дайте ми власт! Аз съм инструментът, който разпределя финансирането в държавата! В мен е концентрирана властта, не е във вашия депутат, искам да го знаете това.”

    3935

    5

    Constanza

    06.01 2026 в 22:06

    Импийчмънтът му е най-добрият сценарий.

    3090

    4

    helper68

    06.01 2026 в 21:40

    Жив за жалене е ''горкият'', обърна с главата надолу ''хамерика'' и светът, сига трябвало да спечелят да не отишъл при мадураки, грехче.. :))

    1983

    3

    craghack

    06.01 2026 в 21:14

    Теб, когат и да те свалят, все ще е късно!

    4261

    2

    БотоксПутю

    06.01 2026 в 21:05

    Това е популистки призив към избирателите му.
     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на 'Мамник' Васил Попов разказва пред OFFNews